Wizyta Iluzjonisty w przedszkolu czyli zabawy z magią

Nasze Przedszkole Artystyczne odwiedził bardzo ciekawy gość. Tym gościem był….prawdziwy magik! Tak, tak to ten gość który potrafi wyczarować królika z kapelusza! Pan magik- iluzjonista dał nam wspaniały pokaz magicznych sztuczek do których zapraszał także nasze przedszkolaki, które dzielnie pomagały mu w czarach. Podczas pokazu okazało się, że nasze przedszkolaki mają niezwykły dar do oszczędzania pieniążków i… chowania ich w różnych miejscach np. pod pachami czy za uchem…no, no chyba rodzice muszą sprawdzić swoje portfele 😉 Nasze dzieci potrafiły także zaczarować z Panem magikiem kolorowe chustki, tak by zmieniły się w piłeczki, czy też pustą książeczkę zapełnić kolorowymi rysunkami, oczywiście również za pomocą czarów. Na pokazie nie zabrakło także ślicznego białego króliczka z kapelusza oraz gołąbków z rękawa. Magiczny pokaz bardzo podobał się naszym przedszkolakom , które były zaskoczone sztuczkami jakie przygotował dla nich Pan magik. Iluzjonista też był pod wrażeniem odwagi naszych dzieci i powiedział że jak znowu będzie w Lublińcu to chętnie nas odwiedzi.