Dzień Kota

W dniu 17 lutego w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym obchodziliśmy nietypowe święto „Międzynarodowy Dzień Kota”. Odwiedziły nas małe kotki, które przygarnęła Pani Asia. Od kilku miesięcy obserwujemy jak rosną, przytulamy je i bawimy się z nimi. Dzień był pełen atrakcji.
Celem obchodów tego dnia było podkreślenie znaczenia kotów w życiu człowieka oraz zwrócenie uwagi na los bezdomnych kotów. Nie jest nam obojętny los porzuconych zwierząt i podarowaliśmy im odrobinę radości przynosząc suchą karmę lub puszkę. Pani Asia dziękuje dzieciom, rodzicom, pracownikom przedszkola oraz sympatykom przedszkola za przyniesienie jedzonka dla kotów.
Zebrane jedzonko przekazaliśmy Stowarzyszeniu Pomocy Bezdomnym Kotom „Felis” w Lublińcu, które odwiedziło nasze przedszkole dnia 22.02.2017 r.
Dziękujemy za odwiedziny.
Zapraszamy do galerii zdjęć.