Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22. stycznia w naszym przedszkolu artystycznym odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Babcie i Dziadkowie wygodnie zasiedli na swoich miejscach, a dzielne przedszkolaki pięknie wyrecytowały nauczone się wcześniej wierszyki. Oprócz wierszyków dzieci pięknie zatańczyły oraz zaśpiewały piosenki za co dostały wielkie brawa od wszystkich gości. Na koniec dzieci na cześć swoich babć i dziadków zaśpiewały głośne „sto lat”, a na sale wjechał duży i pyszny tort. Gdy babcie i dziadkowie zajadali się pysznym tortem ich wnuczkowie rozdali im przygotowane własnoręcznie prezenty, kwiaty oraz kartki z życzeniami. Wszystkim bardzo podobało się spotkanie na którym nie zabrakło miłej atmosfery oraz uśmiechu zarówno na twarzach przybyłych gości jak też i naszych przedszkolaków. Zapraszamy wszystkie Babcie i Dziadków częściej do naszego przedszkola.