Dzień Babci i Dziadka

Dnia 22. stycznia w naszym przedszkolu artystycznym odbyła się uroczystość Dnia Babci i Dziadka. Licznie przybyli goście wygodnie rozsiedli się na krzesłach, a my zaczęliśmy swój występ. Przedszkolaki spisały się na medal i dzielnie wyrecytowały nauczone się wierszyki dla swoich babć i dziadków. Oprócz wierszyków dzieci pięknie zatańczyły oraz zaśpiewały piosenki za co dostały wielkie brawa od wszystkich gości. Na koniec dzieci na cześć swoich babć i dziadków zaśpiewały głośne „sto lat”, a na sale wjechał duży i pyszny tort. Gdy babcie i dziadkowie zajadali się pysznym tortem ich wnuczkowie rozdali im przygotowane własnoręcznie prezenty oraz kartki z życzeniami. Wszystkim bardzo podobało się spotkanie na którym nie zabrakło miłej atmosfery oraz uśmiechu za równo na twarzach przybyłych gości jak też i naszych przedszkolaków.