Spotkanie Przedszkolaków z muzyką

Dnia 19. 04. 2016 r. nasze przedszkole odwiedzili przedstawiciele szkoły Państwowej Szkoły Muzycznej I- stopnia Im. Janiny Garści z Lublińca. Wykonali krótki koncert, oraz przedstawili dla dzieci ofertę szkoły .
Dnia 06. 06. 2016 r. Nasze Przedszkolaki zwiedzały Państwową Szkołę Muzyczną I- stopnia Im. Janiny Garści, w Lublińcu. Wędrowali po klasach, oglądając i słuchając z uwagą każdego nauczyciela prezentującego swój instrument, mogąc też pod nadzorem nauczyciela spróbować na nim gry. Wzbudziło to duże zainteresowanie wśród dzieci.
Dnia 13. 06. 2016 r. udaliśmy się na koncert do Szkoły Muzycznej. Uczestniczyło w Nim wiele zaproszonych przedszkoli. Koncert, oraz pokaz tańca wykonywali uczniowie Państwowej Szkoły Muzycznej I- stopnia Im. Janiny Garści, w Lublińcu.
Zapraszamy do galerii zdjęć.