Ogródek Niepublicznego Przedszkola Artystycznego

W tym roku w Niepublicznym Przedszkolu Artystycznym zabawy w ogrodników ciąg dalszy. Opony sprawdzą się nie tylko w aucie czy rowerze. U nas w przedszkolu na tarasie za pomocą czarodziejskiej różdżki rok temu zamieniły się w kolorowe donice w których ponownie posadziliśmy: truskawki (te co sadziliśmy rok temu zmarzły), paprykę czerwoną, żółtą i ostrą, sałatę, pietruszkę, pomidory koktajlowe czerwone, żółte i brązowe, ogórki, bazylię, tymianek, oregano, rozmaryn, oraz dużo kolorowych kwiatów. Posialiśmy rzodkiewkę, słoneczniki, a wcześniej w pojemniczkach w przedszkolu sialiśmy koperek, szczypiorek, bazylię, majeranek, oregano, tymianek, groszek pachnący i wilec purpurowy. Ładnie przezimowały poziomki, szczypiorek i mięta. Nie możemy doczekać się kiedy będziemy mogli skosztować naszych warzyw, owoców i ziół.

Zapraszamy do galerii zdjęć.