Malowanie na hamakach czyli zajęcia plastyczne górnych lotów


30 lipca odwiedziliśmy Galerie i Pracownie Artystyczną Pani Asi, by sprostać wyzwaniu jakim było malowanie na hamakach. Niektórym wydawało się że będzie to zadanie łatwe i przyjemne. O ile przyjemne było na pewno, o tyle łatwo nie było 🙂 Jak wiadomo hamak służy do bujania się, a bujanie się i jednoczesne malowanie jest zadaniem wymagającym wyczucia. Nasze przedszkolaki dzielnie poradziły sobie  z tym zadaniem plastycznym i co niektóre z nich wcale nie miały ochoty  przestać 😉 Oprócz malowania na hamakach przedszkolaki  wykonały ładne malunki kolorową kredą na ścianie tablicowej,  a także w wolnej chwili mogły pograć w piłkarzyki czy też pobawić się w obserwatora rybek 😉 Dzieci były zachwycone zajęciami, a efekty ich pracy wkrótce będzie można zobaczyć.