Koncert w Szkole Muzycznej

9 czerwca Niepubliczne Przedszkole Artystyczne uczestniczyło w koncercie zorganizowanym w Szkole Muzycznej. Podczas koncertu nasze przedszkolaki miały okazję nie tylko posłuchać muzyki granej przez uczniów Szkoły Muzycznej, ale także zapoznać się z budową oraz dźwiękiem poszczególnych instrumentów muzycznych. Podczas koncertu dzieci brały udział w zabawie która polegała na zgadywaniu o jakim instrumencie mowa na podstawie zdjęć poszczególnych części budowy danego instrumentu, a także w zabawie polegającej na zgadywaniu jaki instrument gra na podstawie dźwięku wydawanego przez dany instrument. Na koniec dzieci wspólnie z uczniami Szkoły Muzycznej zaśpiewały piosenkę której nauczyli się podczas koncertu. Dzieci były bardzo zadowolone z występu, niektóre już zapowiedziały że chcą grać tak jak ich starsi koledzy i koleżanki :).