II Bieg Lubliniecki 9.06.2018 r.

Niepubliczne Przedszkole Artystyczne z Lublińca było jednym ze sponsorów II Biegu Lublinieckiego organizowanego przez Mafia Team Lubliniec. 9 czerwca od rana Pani Asia, Pani Malwina i Pani Jola z pomocą wolontariuszy Pani Karoliny, Zuzi i Sebastiana organizowali czas dzieciom na Stadionie Miejskim w Lublińcu. Była kolorowa masa solna i kolorowe pestki z dyni do ozdabiania kartonowych serduszek, duża pajęczyna ze sznurka między drzewami, malowanie buziek, kolorowanki z nazwą przedszkola wymyślone przez Panią Asie i jej córkę Zuzie, bańki mydlane, klocki waflowe duże i małe, zwierzątka z balonów. I najlepsza atrakcja 5 m x 1,6 m białego materiału na który dzieci psikały wodą z barwnikami spożywczymi. Na koniec zabawy każde dziecko dostało jabłko z karteczką „Zjedz mnie, albo zrób ze mnie motylka”.
Dziękujemy wolontariuszom za pomoc 🙂

Zapraszamy do galerii zdjęć.