Dzień Mamy i Taty


Dnia 7 czerwca świętowaliśmy w naszym przedszkolu Dzień Mamy i Taty. Przedszkolaki pod czujnym okiem swoich Pań przygotowały program artystyczny dla swoich rodziców. Każdy z przedszkolaków odgrywał ważną rolę w przedstawieniu o tematyce bajek. Dzieci były poprzebierane za swoje postacie i niczym prawdziwi aktorzy odgrywali swoje role. Po przedstawieniu dzieci odśpiewały kilka piosenek o mamie i tacie, których bardzo pilnie uczyły się przez poprzedni miesiąc. Nie zabrakło również piosenki po angielsku, której dzieci nauczyły się podczas zajęć z języka angielskiego. Po występie dzieci i dużych oklaskach od rodziców okazało się że nie tylko dzieci przygotowały coś na ten wyjątkowy dzień. Rodzice robiąc dużą niespodziankę swoim dzieciom zaśpiewali piosenkę dla swoich pociech i oni również otrzymali gromkie brawa. Nie zabrakło również prezentów dla rodziców samodzielnie przygotowanych przez dzieci. Były to piękne zakładki do książek oraz odciski stóp dzieci, by rodzice mogli podziwiać jak szybko rosną ich pociechy. Po uroczystości odbyło się spotkanie przy kawie, herbacie oraz ciastach i innych słodkościach. Zarówno uroczystość jak i spotkanie przebiegało w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.