Dzień Mamy i Taty

Dnia 24 czerwca w naszym Przedszkolu obchodziliśmy święto Mamy i Taty. Uroczystość ta w tym roku została zorganizowana na terenie leśniczówki w Lublińcu. Dzieci z tej okazji przygotowały dla swoich rodziców przedstawienie na którym każdy z przedszkolaków wyrecytował swój wierszyk. Dzieci pięknie zatańczyły oraz zaśpiewały dla rodziców, również po angielsku. Na koniec przedstawienia nasze przedszkolaki rozdały swoim rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty, rodzice byli bardzo zadowoleni i wzruszeni. Po przedstawieniu wszyscy udaliśmy się na ucztowanie przy ognisku rozpalonym dzięki zaradnym tatusiom naszych przedszkolaków 🙂 Oprócz kiełbaski z ogniska rodzice mieli okazję skosztować pyszności przygotowanych przez zdolną Panią Dyrektor. Największym zainteresowaniem cieszył się domowy smalec i ogórki 😉 Nie zabrakło również ciast i innych słodkości. Gdy rodzice ucztowali, nasze przedszkolaki świetnie bawiły się w obecności Kubusia Puchatka. Wszystkim bardzo podobała się uroczystość.