Bieg o Nóż Komandosa

Dnia 04 października nasze przedszkole uczestniczyło w pikniku „Nasza Armia w Naszym mieście” organizowanym przez Jednostkę Wojskową Komandosów z Lublińca. Głównym punktem pikniku był „bieg o nóż komandosa” w którym wzięły także udział nasze przedszkolaki. Dzieci biegły w dwóch kategoriach wiekowych „Krasnale” – dzieci w wieku 3 oraz 4 lata, „Starszaki”- dzieci w wieku 5 lat. Nasze dzielne przedszkolaki po wspaniałym biegu dotarły do mety gdzie dostały medale, dyplomy, a także jabłuszko oraz „krówkę komandosa” na uzupełnienie energii. Po biegach mieliśmy okazję zobaczyć sprzęt wojskowy oraz posiedzieć w pontonie. Byliśmy także świadkami skoków spadochronowych w wykonaniu Lublinieckich komandosów.