Działamy od 02.01.2012 r.
Niepubliczne Przedszkole Artystyczne w Lublińcu

To przedszkole dla dzieci w wieku od 2,5 lat do 6 lat.
Jako prywatna placówka opieki nad dzieckiem w wieku przedszkolnym, oferujemy pełną gamę zajęć, stymulując wszechstronny rozwój dziecka.

Jako przedszkole artystyczne, realizujemy programy wychowania przez sztukę. W codziennej pracy wychowawczo – dydaktycznej wykorzystamy metody wielostronnego kontaktu z muzyką, tańcem, teatrem, malarstwem, rysunkiem, rzeźbą dzięki czemu zainspirujemy dziecko do działania, doświadczania i przeżywania, a tym samym budowania własnego systemu wartości.

Jesteśmy małym przedszkolem i dzięki małej grupie możemy podejść indywidualnie do każdego dziecka. Panuje u nas domowa atmosfera dzięki której dzieci czują się jak w domu. Posiadamy własny plac zabaw na którym dzieci mogą się bezpiecznie bawić pod bacznym okiem naszej kadry.

Zajęcia

W codziennej pracy dydaktyczno-wychowawczej realizujemy:

• Podstawę Programową Wychowania Przedszkolnego
  • Program “Dzieci w swoim żywiole!” wyd. Nowa Era. Seria “Kolekcja przedszkolaka” przeznaczona jest dla trzylatków, czterolatków i pięciolatków powiązana z porami roku i żywiołami: ziemią, ogniem, wodą i powietrzem. “Kolekcja sześciolatka” dobrze przygotowuje do nauki w klasie pierwszej w sferze poznawczej, emocjonalnej i społecznej. Zestaw zapewnia pełną realizację podstawy programowej.

Staramy się optymalnie organizować czas dla dzieci poprzez:

• plastykę codziennie
  • czytanie bajek codziennie
  • język angielski 2 razy w tygodniu
  • rytmikę raz w tygodniu
  • zajęcia z logopedą raz w tygodniu
  • nauka programowania raz w tygodniu (5 latki i 6 latki)
  • warsztaty bębniarskie 2 razy w miesiącu
  • dogoterapię 2 razy w miesiącu
  • kinezjologię edukacyjną 2 razy w miesiącu
  • eksperymenty raz w tygodniu (ferie zimowe, wakacje)
  • Sensoplastyka® raz w miesiącu (ferie zimowe, wakacje raz w tygodniu )

W ramach zajęć organizujemy ciekawe wycieczki edukacyjne.
Co pewien czas chodzimy do kina, na przedstawienia teatralne. Wysyłamy też naszych podopiecznych na różne konkursy, na których mogą zaprezentować swoje talenty.

W ramach czesnego przedszkole zapewnia:

• codzienne zajęcia dydaktyczne, uwzględniające realizację podstawy programowej MEN,
  • zajęcia dodatkowe,
  • wyśjcia do kina, na przedstawienia teatralne,
  • prezenty świąteczne.

poniedziałek – piątek w godz. 5.45 – 17.15

Cennik

– wpisowe: 250 zł*,
– czesne: 220 zł od 1.01. 2012 r. do 31.12.2019 r.

– czesne 260 zł dla umów podpisanych od 1.01.2020 r.

wyżywienie:
– śniadanie: 1,50 zł (przygotowywane w naszej kuchni),
– podwieczorek: 1,50 zł (przygotowywane w naszej kuchni)
– obiad: 8,00 zł (“Catering Janina”).
*wpisowe opłata jednorazowa, bezzwrotna celem rezerwacji miejsca w Przedszkolu z przeznaczeniem na fundusz rozwoju placówki

Rekrutacja w naszym przedszkolu trwa cały rok.

Istnieje możliwość zapisania dziecka do wybranej grupy wiekowej pod warunkiem dostępności miejsca.

Gwarancją rezerwacji miejsca jest podpisanie umowy oraz dokonanie opłaty wpisowe